Hornooravský krosduatlon - MSR krosduatlon 2019

12.06.2019 09:22

V nedeľu 9.6.2019 sa konali Majstrovstvá SR v krosduatlone v obci Breza, kde ŠTK Pezinok úspešne reprezentovali Matej Macháček, Alena Drahošová a Jaroslav Čík.

Junior Matej Macháček sa umiestnil na 3. mieste vo svojej kategórii a aj v absolútnom poradí na na trati 3km beh, 13km cyklistika a 3km beh a stal sa druhým vicemajstrom SR v krosduatlone.

Veteránka Alena Drahošová zvíťazila vo svojej kategórii a aj v absolútnom poradí medzi ženami a stala sa majsterkou SR v krosduatlone na trati 6km beh, 26km cyklistika a 3km beh.

Veterán Jaroslav Čík zvíťazil vo svojej kategórii a stal sa majstrom SR v krosduatlone a v absolútnom poradí medzi mužmi sa umiestnil na 3. mieste na trati 6km beh, 26km cyklistika a 3km beh.