DUATLON PEZINOK, MSR žiaci

20.05.2019 13:25

V nedeľu 19. mája 2019 sa v Pezinku uskutočnil DUATLON PEZINOK - Majstrovstvá SR v duatlone pre všetky žiacke kategórie a Slovenský pohár v duatlone pre všetky kategórie. Preteky zorganizoval domáci Športový triatlonový klub Pezinok na vysokej úrovni v krásnom prostredí v Areáli Zdravia Rozálka, kde sa zúčastnili športovci z celého Slovenska (Košice, Banská Bystrica, Levice, Piešťany, Dolný Kubín, Trnava, Nové Zámky, Turčianske Teplice, Bratislava, Pezinok).

Prihlásených bolo celkom 280 športovcov, z čoho odštartovalo 245 (131 detí a 112 dospelých).

Športový triatlonový klub Pezinok má dvoch vicemajstrov v duatlone na rok 2019, a to žiakov nádeje A - EMKU KOLENÍKOVÚ a MAXIMA MIHAĽOVA, ktorí sa v silnej konkurencii umiestnili obaja na 2. mieste vo svojej kategórii.

VÝSLEDKY Majstrovstiev SR v duatlone

Nádeje C žiaci

1. miesto MSR - BARTA Hugo (Prestigio Bratislava)

2. miesto MSR - FERIANC Dominik

3. miesto MSR - MIKO Radovan

3. miesto - SPORYSHEV Michail (RUS - Triaxx Bratislava)

 

MSR - nádeje C žiačky

1. miesto - TROCHANOVÁ Ella

2. miesto - MULLER Vivien (Tri 2 Fly)

3. miesto - SLÁVIKOVÁ Soňa (Prestigio Bratislava)

4. miesto - SLOTÍKOVÁ Viktória (ŠTK Pezinok)

 

MSR - Nádeje B žiaci

1. miesto - CIBULA Roman (Triatlonový klub Košice)

2. miesto - KAŠIAR Hugo (ŠK Atóm Levice)

3. miesto - FIRÁK Matej (Aquapark Triatlon Turčianske Teplice)

 

MSR - Nádeje B žiačky

1. miesto - REBIDÁŠOVÁ Eliška (Aquapark Turčianske Teplice)

2. miesto - GRMANOVÁ NELLY (Chlpaté Gazely)

3. miesto - GAJDOŠOVÁ Barbora (ŠK Atóm Levice)

 

Nádeje A žiaci

1. miesto - SPORYSHEV Dmitry (RUS - Triax Bratislava)

1. miesto MSR - FOTÚL Richard (Triatlonový klub Košice)

2. miesto MSR - MIHAĽOV Maxim (ŠTK Pezinok)

3. miesto MSR - TAHA Marwan

4. miesto MSR - KOSTOLANI Alexander (ŠTK Pezinok)

 

MSR Nádeje A žiačky

1. miesto - POPOVIČOVÁ Viviana (Triatlonový klub Košice)

2. miesto - KOLENÍKOVÁ Ema (ŠTK Pezinok)

3. miesto - RENDEKOVÁ Karolína (Aquapark Triatlon Turčianske Teplice)

 

MSR mladší žiaci

1. miesto - KOVÁČ Adam (Prestigio Bratislava)

2. miesto - MANDÁK Alex (ŠK Atóm Levice)

3. miesto - PEŠKO Michal (Triatlonový klub Košice)

 

MSR mladšie žiačky

1. miesto - DRAHOVSKÁ Eliška (ŠBR Piešťany)

2. miesto - LAKTIŠOVÁ Simona (ŠK Atóm Levice)

3. miesto - MIKLÓŠOVÁ Karolína (ŠK Atóm Levice)

 

MSR starší žiaci

1. miesto - ADAM Slavomír ml. (Trian ŠK UMB Banská Bystrica)

2. miesto - REBIDÁŠ Šimon (Aquapark Triatlon Turčianske Teplice)

3. miesto - SUCHÝ Gabriel (ŠK Atóm Levice)

5. miesto - ROMANČÍK Marek (ŠTK Pezinok)

 

kompletne výsledky https://www.sportsofttiming.sk/sk/zavod/overview/3885

 

fotogaléria

https://www.behame.sk/ostatne/foto-pezinsky-duatlon#galeria

https://www.facebook.com/marian.bartos.14/media_set?set=a.10214376968393880&type=3

https://www.facebook.com/marian.bartos.14/media_set?set=a.10214372450360932&type=3

https://www.facebook.com/marian.bartos.14/media_set?set=a.10214365002214733&type=3

 

 

foto: Marián Bartoš